Şeker Mah. 1419. Cad. No: 7-BRainbow Residence Eryaman / ANKARA

Dişlerinizdeki çürük ve bakterilerin yok edilmesi ve estetik açıdan daha rahat bir görünüme ulaşmanız için implant uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Böylece kişilerin daha özgüvenli hale gelmelerine olanak verilmektedir. Diş muayenesinin yapılmasının ardından çene yapısının uygunluğu ve kemik erimesi sorunun bulunup bulunmadığı tespit edilecektir. Böylelikle implant uygulanacak olan alanda yeterli diş kemiği yapısının olmasına özen gösterilecektir.

 

Diş tedavi yöntemleri arasında daha rahat ve etkili sonuçları elde edebilmeniz için uygulanan implan sayesinde aynı gün sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz. Uzman doktorunuz tarafından gerçekleştirilecek cerrahi operasyon neticesinde dişsizlik sorunu yaşamamanıza imkan verilmektedir. Lokal anestezi ile uygulanan implant tedavisinde herhangi bir acı ve korku hissetmeden, gün içerisinde yaşantınıza her zaman ki devam etmenize olanak verilmektedir.

 

İmplant Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

Dişlerinizle ilgili rahatsızlık duyduğunuz sorunlardan kurtulmanıza olanak veren bir yöntemdir. Kısa sürede gerçekleştirilen bu tedavi ile estetik kaygılarınızdan kurtulmanız mümkün olacaktır. Çiğneme kalitenizi daha da artıracak olan uygulama aşamasında komplikasyon yaşanması söz konusu olmayacaktır. Uzman hekiminiz tarafından kaliteli bir şekilde tamamlanacak olan bu uygulamanın ardından implantlarınız ömür boyu kullanılacaktır. Doğal diş görünümlerini kazandıran ve kaybettiğiniz dişleri geri kazanmanızı sağlayan implant tedavilerinizin ardından iyileşme süreci hakkında detaylı bilgileri doktorunuzdan alabilirsiniz.

 

İmplant Uygulamaları Başarılı Mı?

İmplant tedavisinden başarı elde edilmesinde en önemli faktör kişinin sağlık durumudur. Şeker hastalarında, kanserden dolayı kemoterapi ve radyoterapi tedavisi gören kişilerde, kalp-damar hastalıklarında ve yüksek tansiyon şikayeti olan hastalarda doktorunun onayı ile bu tedavi gerçekleşmektedir.

 

İmplant Diş Fiyatları Nedir?

Dişlerinizin eksik olmasından veya yapılarının bozukluğundan dolayı yaşadığınız problemleri diş hekiminizle görüştüğünüzde implant tedavisi önerilecektir. Bu tespitlerin ardından tedavi için kullanılacak olan malzemeler belirlenecektir. Malzemelerin kalitesi ve diş sayısı implant uygulamalarının fiyatlarını belirleyecek faktörler arasında yer almaktadır. Bu nedenle öncelikle profesyonel bir klinikle görüşmenizi gerçekleştirebilir ve işinde başarılı diş doktorlarınızın uygun göreceği işlemlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Eryamandis.net © 2024. All rights reserved.