Şeker Mah. 1419. Cad. No: 7-BRainbow Residence Eryaman / ANKARA

Çene yapısında ve ağız içerisinde oluşan hasarlarda, tüm yumuşak ve sert doku hasarlarında, diş problemlerinizde ve enfeksiyon durumlarında uygun tedavilerin gerçekleştirilmesi için Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi branşı ilgilenmektedir. Uzman hekimlerinizin gerçekleştirecekleri muayene ve röntgen gibi aşamaların ardından ilaçlı veya cerrahi yöntemlerle tedavilerin yapılmasına olanak verilecektir. Yanakta, dil veya dudak ile diş, kemik ve eklemler gibi her türlü alanda çeşitli rahatsızlıkların yaşanması halinde gerekli teşhisin yapılması için başvurabileceğiniz bu alan hakkında tüm detaylı bilgileri elde edebilirsiniz.

 

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanları tarafından yapılacak müdahaleler ile diş çekimlerinden implant tedavilerine, 20 yaş diş çekiminden gömülü dişlere uygulanacak tedavilere, çene kırıkları ve çene eklem tedavisine kadar pek çok alanda hizmet verilmektedir. Ayrıca sinüs lift operasyonları ile ilgili tüm işlemler bu alana dahil edilmektedir.

 

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Hangi Alanda Hizmet Vermektedir?

Ağız içerisindeki pek çok cerrahi işlemin gerçekleştirilmesi için bu alanda uzman olan hekimlerle görüşmeniz gerekmektedir. Estetik açıdan yaşadığınız sorunların yok edilmesi için önem verilen başlıca hizmetlere göz atabilirsiniz. İşte bu alanda faydalanabileceğiniz bazı hizmetler:

 

l Damak ve dudak yarıklarının tedavi edilmesi,

l Estetik ve fonksiyonel açıdan soruna yol açan bozuklukların cerrahi yöntemlerle giderilmesi,

l Kemik içi lezyonlarının cerrahi yöntemlerle tedavisi,

l Ağrı ve kırıkların tedavisinin yapılması,

l Damağa gömülen dişlerin çekilmesi,

l Enfeksiyondan kaynaklı diş hasarlarının tedavisi şeklindedir.

Yapılacak olan planlama neticesinde hastaya uygulanacak olan anesteziye karar verilmektedir. Genel veya lokal anestezi ile bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Yukarıdaki problemlere benzer durumlarda işinde uzman olan hekimlerimizle en uygun fiyatlı hizmetleri sunmaktayız. Sizlere destek olmak amacıyla bekleyen ekiplerimizi arayarak Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.

 

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Eryamandis.net © 2024. All rights reserved.